sobota, 22 grudnia 2012

Hobbit 3D 48HFR tickets - my X-mas pressie!!!

Today I was with my bro in one of the very few cinemas in Poland which can have Hobbit 3D 48 frames per second. And I was saving money for it. I'm so happy!!! More than 1 year waiting to see Richard Armitage in the cinema!!! On the VERY BIG SCREEN!!! YEEEEE!!!! And this is before polish premiere :) (Dec 28th) in second day of X-mas December 26th. They gave us 2 posters from movie with Galadriel and Bilbo. But there wasn't poster with Thorin :/ . I consider that was only 3 + Gollum.

Cinema City TUTAJ

Warszawa – CC Arkadia i CC Galeria Mokotów
Kraków – CC Kazimierz,
Katowice – CC Silesia,
Łódź – CC Manufaktura,
Gdańsk – CC Krewetka,
Wrocław – CC Korona,
Poznań – CC Kinepolis

Multikino TUTAJ

Gdańsk,
Kraków,
Poznań Malta,
Szczecin,
Warszawa Targówek,
Warszawa Ursynów,
Wrocław Arkady,
Warszawa Złote Tarasy.

Helios TUTAJ

Helios Gdańsk,
Helios Białystok Alfa,
Helios Bielsko Biała,
Helios Kielce,
Helios Szczecin,
Helios Rzeszów,
Helios Wrocław Magnolia Park.

Info from Obywatel HD


Photobucket


Photobucket

7 komentarzy:

pi pisze...

Jonia,

I just wanted to say that I adore your site. I love your passion and enthusiasm. And I think you have one of the best sites for photos and Richard love. To me, it is perfect and when I come here I always leave smiling. :)

I am so pleased you will get to see The Hobbit the way you want to see it. I look forward to your thoughts!

Joanna pisze...

Hej Jonia ! Gratulacje!" Nadejszła wiekopomna chwiła"!
Trochę się obawiam tego formatu;)najpierw obejrzę pewnie w 2D żeby się nie zniechęcić do filmu. Mój organizm czasem mnie zaskakuje w trakcie seansów 3D;) Jestem w trakcie namawiania małżonka na spędzenie sylwestra w kinie, ku radości córki(bo zaprosi koleżanki i kolegów na domówkę, co tam i tak planuję remont na wiosnę)

Joanna pisze...

To jeszcze raz ja, zycie Tobie Joniu , twojemu bratu oraz wszystkim twoim bliskim, zdrowych i spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia.

kofika pisze...

Długo w tym roku musieliśmy czekać na na jedną z moich sióstr... Właśnie rozbłysły kolorowe światła i światełka. Odkąd pamiętam, zaczynamy świętować od zapalenia tych szczególnych świateł. Czekałam sama chwilę w ciszy, ale słyszę już, jak moja głośno zadowolona rodzina wchodzi do rozświetlonego i oświetlonego domu. W pośpiechu wciskam klawisz, aby wysłać te życzenia dla Ciebie, Joniu, i dla Twoich bliskich. Szczęśliwych, serdecznych chwil dzisiaj, w ten zimowy wieczór, w ten nareszcie wspólny rodzinny czas... Cieszmy się świątecznie sobą. Wspaniałych tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!

Ania pisze...

Droga Joniu,
Życzę Tobie i Twoim najbliższym spokojnych Świąt i aby w Nowym Roku nie opuszczał Cię Twój twórczy entuzjazm.

Merry Christmas to all of you!

p.s.
I bardzo cieszę się, że będziesz mogła wcześniej zobaczyć Hobbita:)

Jonia's cut pisze...

Hello Pi. Nice to meet You. I don't know if this blog is good. Somebody can say that I'm too much aggressive or ill-tempered, but this is all about how true You are with your fellings. And this my all fandom is true and passionate to RA and everything what I'm doing.
Thank You very much for visite and comment.

Jonia's cut pisze...

Hej Joanna, Kofika, Ania. Dziekuję Wam bardzo za wspaniałe życzenia, wiem, że są szczere i z głębi serca. Mam nadzieję, że spędziłyście wspaniałe święta i odpoczęłyście trochę. Ja byłam na Hobbicie, ale o tym napiszę dopiero za tydzień :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...