poniedziałek, 31 grudnia 2012

Happy New Year 2013

Photobucket

Happy New year 2013 maybe will be better. I have much work to do in these next weeks. I have to move to different home. We just have to. There will be probably some time when I'll disappear, because of not having internet. Wish You much better 2013.

4 komentarze:

kofika pisze...

Ponad trzy godziny temu otworzyliśmy coś nowego. Jakąś nową książkę o nas bez zapisanych jeszcze stron. Jakieś drzwi do ogrodu, w którym znowu czekają aż cztery pory roku. Otwieramy już teraz nowe sny i nadzieje, za którymi podążymy po różnych drogach i dróżkach. Każdy w swoim rytmie. Każdy w swoim tempie. Czy wszystko zacznie wyglądać inaczej? Tego jeszcze nie wiemy, ale możemy sobie optymistycznie życzyć, aby było prostsze, lżejsze, bliższe i milsze. Potrzeba nam wyzwolić się z naszych starych lęków i nie dać się żadnym innym. Przecież na nowo, w nowym czasie Nowego Roku jesteśmy w stanie uwierzyć w głęboki sens naszych różnych starań w tej naszej bardzo złożonej codzienności. Oby była ona dla każdego z nas najlepsza z możliwych.
Wszystkiego dobrego, Joniu, w 2013 roku! Wszelakiej satysfakcji i tak bardzo potrzebnego teraz i zawsze szczęścia w życiu. Dziękuję za to wszystko, co znalazłam tu u Ciebie w minionym 2012 roku. I za ten jego ostatni, regenerujący akcent, czyli zdjęcie z optymistycznym uśmiechem w gwiazdkach tuż powyżej. „Odśmiecham” się po prostu.

Joanna pisze...

Dziękuję Joniu!:) tych uśmiechów nigdy dosyć.
Czy mogę się dołaczyc do pięknych zyczeń Kofiki?:)
Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie Joniu i wszystkich zaczaRAowanych:*

Jonia's cut pisze...

Hej Kofika, Joanna. Dziękuję za życzenia. Trochę dla mnie ten koniec roku jest przytłaczający. Musimy się przeprowadzić gdzie indziej, jest tyle spraw do załatwienia, martwię się tym wszystkim, ale czasem to konieczność. Mam nadzieję, że na lepsze. Czuję się jak krasnolud wygoniony ze swojej kopalni przez smoka i muszę poszukiwać nowego domu. Następne tygodnie będą decydujące. Mam dzisiaj trochę czasu i staram się odpowiadać na wszystkie zaległe wiadomości. Serdecznie za nie dziękuję i przepraszam za opóźnienia.

Ania pisze...

Wszystkiego dobrego dla Ciebie Joniu i dla Twoich Bliskich w Nowym Roku. Obyś zrealizowała wszystkie plany i marzenia. I aby zmiany jakie przynosi Ci ten 2013 były Twoimi sukcesami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...