poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Richard Armitage Wallpaper - At last - I just have to 24 - Jonia's TheRApy

Why "At last", because I was sitting 4 evenings after work, on this wallpaper and at last it is ready.There are some plans for another mobile network in Poland - Virgin Mobile. Do You know how Richard Branson made a lot of money? He founded Virgin Records to publish Mike Oldfield's Tubular Bells album in 1972. That was great commercial success. But my fav are Tubular Bells from 2003.

Sentinel - Mike Oldfield (Tubular Bells)


P.S. Przepraszam, że nie odpisuję na komentarze, ale wracam wykończona z roboty. Postaram się na nie odpowiedzieć jak najszybciej. Serdecznie dziękuję za odwiedziny. Idę już spać. Dobranoc :)

BTW: You probably don't have this one in this size. Clicke to enlarge. Found by me :) Enjoy :)

4 komentarze:

Ania pisze...

Piękna tapeta Joniu, taka delikatna – w moim odczuciu przynajmniej.:) I uwielbiam to zdjęcie ( no tak pytanie, których nie uwielbiam :) – jest kilka które omijam) Hmm i ta rozpięta koszula i włosy i ten zarost i… no dobra już się zamykam. 3maj się. :)

Joanna pisze...

Ach!...mój ulubiony aktor i ulubiony muzyk w jednym poście.:)
Dzięki Joniu za śliczną tapetę i urocze znalezisko, jak ja lubię te łagodne oczy..

kofika pisze...

Zamykam ten koleżeński polski wężyk? Może być! Zanim ruszymy do tańca moje kolejne, tym razem „drinkowe” skojarzenie: duży łyk mohito z lodem z wysokiej szklanki z mgiełką chłodu + soczysty kawałek arbuza z kryształowego talerzyka. Wszystko w proporcjach kolorów z Twojej tapety, Joniu. Taki kolejny smaczny napitek z bąbelkiem cytatu fajnie zaszumiałby sobie w myślach o RA. Przysłowiowe marzenia ściętej głowy, a Twoja nowa tapeta łagodna i dobra w ładnym nastroju, jak dźwięki dzwonów rurowych MO. To moja w ogóle pierwsza płytka, która po przywiezieniu musiała dość długo czekać, bo nie miałam sprzętu do jej odtworzenia. To w kwestii „virgin” po naszemu.

Jonia's cut pisze...

Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Ostatnio nie za bardzo mam czas na Ryśkowanie. Jakoś tak próbuję bawić się z kompozycją tapet, mam z tym problem, dlatego rzadko robię tapety. No i trochę poeksperymentować z kolorami. Nie mam za dużo czasu też na to. No ale to wspaniale odstresowuje :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...