niedziela, 26 sierpnia 2012

Naked Prince Harry - Scandal!!!

Photobucket

Some people need to sort out their priorities.

3 komentarze:

kofika pisze...

Aż stanie się... I wtedy wybuchnie jazgot zgorszonych, zacznie się kiwanie głowami, zachłystywanie każdym szczegółem sprawy, oburzeniem przy czarnej kawie. Będą dzwonić telefony, będą podawać sobie kolejne „istotne” detale i wyznania naocznych świadków. Będą pisać w gazetach największymi literami. O czym? Wiadomo, o gołym celebryckim zadku.
Narastają złogi jakiegoś nieznośnego fałszu. Krzepnie mentalność na użytek mamony i naszych prymitywnych odruchów. I tak robaczywiejemy, kiedy ze środka czynimy cel, a w bzdurnych szczegółach widzimy istotę, a nawet sens życia. Głupie zachowania Harrego zawstydzają (być może, jeśli już!) przede wszystkim jego sumienie, natomiast krzywda zabijanych, okaleczanych, osieroconych i głodujących dzieci obciąża sumienia wszystkich dorosłych ludzi na całym świecie. Dlatego o tym skandalu i wstydzie lepiej milczeć, stojąc do niego plecami. Sumienie nie boli, bo po prostu śpi. Problemu przecież nie ma, kiedy się o nim nie mówi.
Masz rację, Joniu. Naprawdę coraz trudniej, coraz ciężej stąpa się po tym naszym ogłupiałym świecie...

Joanna pisze...

lichutki,biedniutki skandalik- co mnie to obchodzi?..pewnie dlatego nie mam o czym mówic z sąsiadkami czy u fryzjera.Jak dobrze że mamy tę RArzeczywistość.:*

Jonia's cut pisze...

Ano tak już jest, że obecnie ważne informacje zastępowane są kolorową papką dla mas. "Zapomina się" poinformować społeczeństwa o najważniejszych sprawach, np. to, że Amerykanie pewnie wypowiedzą komuś wojnę, bo zbliżają się wybory i wiadomo, że prezydent, który podczas swojej pierwszej kadencji wypowie wojnę, zawsze jest reelektowany na drugą. Szczerze mówiąc czekam na koniec świata, bo inaczej ludzie po rozum nie pójdą.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...