środa, 5 czerwca 2013

This time Richard Armitage in Spooks S8 episode 6 - 3 new bigger promo photos :)

Richard Armitage in Spooks Season 8 from episode 6 -
3 new promo photos


3 photos in size 2500 to download in zip HERE

P.S. Thank You for the comments :) My home is still big mess, and I have many things to do, but I wish to share with You these promos, so again my bro's laptop is very helpfull, even If I don't have programs which I like to use when I'm posting.

4 komentarze:

kofika pisze...

Lukas North, czyli elegia uśpienia. Elegia udręczonego mężczyzny, który tylko w mojej i nie mojej świadomości, gdzieś jedynie w skojarzeniu poza tymi zdjęciami w bardzo miłej kolorystyce z malinowym kobiecym akcentem. Wiem, kim jest ten człowiek w sfotografowanym spokoju, w sfotografowanym opanowaniu, w sfotografowanej powadze czy w ostatnim sfotografowanym i powiększonym uśmiechu. Wiem i w niczym mi to nie przeszkadza. Tu i zawsze widzę kogoś bliskiego. Piękny ciemnoniebieski ślad na przejrzystym planie wielkich szklanych ścian. Dlaczego błyskawicznie kojarzę też inny, żółtawosiny między kafelkami okratowanej izolatki? To też on i po prostu dlatego. Właśnie poznaje, jak się cierpi i jak się pokutuje cierpieniem zadanym i zadawanym komuś drugiemu. Wcześniej czy później każde zło każdemu mierzy się równą miarą.
Te zdjęcia, Joniu. Błękitne niebo rozmaitych zdarzeń i snów na poduszce pełnej i różanych płatków. W chwilę później świat się ciężko potoczy w dziwnym, nie tylko filmowym kierunku.
- Lukas, odpocznij wreszcie. Wysyłam Ci znowu całe pęki niezapominajek...

Joanna pisze...

Zobacz Lucasie, Kofika przyniosła Ci niezapominajki, Jonia ugotuje ci zalewajkę a ja pogłaszczę cie po czole przed zaśnięciem..chcesz?

Servetus pisze...

Just keep sending us lifesigns :)

Joanna pisze...

Yes, just listen to Servetus Jonia...and Richard ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...