środa, 6 marca 2013

Richard Armitage in Spooks S7 - 4 new promo photos

Richard Armitage in Spooks Season 7 - 4 new promo photos

3 photos in size 2500 and 
1 in 1700 (the last one) to download in zip HERE

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

And one with not cuted top of the Lucas' hair. Full photo in download file.

Photobucket

Oh and ... ;D

7 komentarzy:

CDoart pisze...

Thank you so much for these wonderful images, Jonia !!!
Unfortunately, as almost ever, I can't see the video, but the photos are just adorable.

Ania pisze...

Dzięki Joniu za wspaniałe zdjęcia:) Och, Depeche Mode - Master And Servant widzę, że byłaś dziś, a w zasadzie wczoraj;)na twitterze ( mnie jakoś do tego nie ciągnie). Ale fajnie było móc się dowiedzieć czegoś więcej o RA, nie?

kofika pisze...

Przestrzeń, mój Boże... Ile jej na tych zdjęciach... Ile płynnego powietrza w świeżym, bladobłękitnym kolorze minionego kiedyś tam ciepłego moskiewskiego dnia. Pudrowa biel i pastelowa niebieskość ponad tym miejskim horyzontem, ponad kamiennym i czystym placem, ponad bajkowymi kopułkami i jakby polukrowanymi murami zdobnej architektonicznej bombonierki – kolorowej katedry św. Bazylego. Miejsca słoneczne i osłonięte jasnoszarym, ale przyjemnie ciepłym cieniem. Na górnych zdjęciach dwie znajome sylwetki w ciemnych kolorach ubrań. Troszkę niżej sam Lukas, tak z bliska. Jak dobrze, że był i jest. Dla mnie na zawsze i niezmiennie tylko Lukas. Lukas North.
– Kocham Cię cicho, czule i boleśnie właśnie... Popatrz jeszcze na mnie, proszę. Co mi zrobiłeś tym swoim zawieszonym spojrzeniem, tym przyczajonym we wzroku dziwnym uśmiechem, że mi go tak wciąż mało? – mruczę do swojej tajemnicy. Cokolwiek to jest, na pewno tak bardzo prawdziwe, że trzeba zachować najwierniejsze milczenie.
Patrzę na ostatnie zdjęcie. I tu też ten naturalny męski czar, jednak z jakimś niesamowitym i ujmującym spojrzeniem w najczystszym kolorze jasnoniebieskich kropli przejrzystej wody. Kryształowa, magicznie wilgotna akwamaryna... Twarz młodsza i życie młodsze od tego obciążonego rzeczywistością i teraźniejszością. Jeszcze tysiące różnych dla Ciebie i dla mnie sekund, minut i godzin, żeby osiągnąć każde nasze dzisiaj, Richard.
Pięknie zamknęłaś go w tym rosyjskim klimacie, Joniu. Miło tak dla serca i myśli, którym sobie wolno śnić. Dla możliwych dziś słów jednak tylko tyle...

Faboamanto pisze...

Thank you Jonia for Lovely Lucas - the most handsome spy in the history of MI-5. Can't stop looking at him.

You are a great detective!

Anonimowy pisze...

That's awesome, Jonia! I love how Richard is so in-character in these pics, alert? wary? Lucas. Great finds.
UrbanGirl

Joanna pisze...

Anielsko piekny Lukas7

Anonimowy pisze...

Jonia!!! Where are you?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...